Marka Detayı ve Kategoriler

Siemens

 2013 yılı başından itibaren Siemens bayiliği yapmaktayız. Siemens pazarında her geçen yıl Pazar payımızı arttırarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.
 Endüstrinin gelişmesine yol açan, elektronik ve elektrik mühendisliği alanındaki yeni buluşlar ve uygulamalar Siemens`i bir dünya lideri yapmıştır. 1847`de kuruluşundan bugüne Siemens yenilikçilikle geleceği şekillendirmiştir.
 Siemens, 160 yıldan uzun bir süredir teknolojik mükemmelik, inovasyon, kalite, güvenilirlik ve uluslararası faaliyet gösterme özellikleriyle bilinmektedir.
 Çevre teknolojilerde dünyanın en büyük üreticisi olan şirket gelirlerinin büyük bir bölümünü –toplamın üçte birinden fazlasını– yeşil ürün ve çözümlerden elde etmektedir.
 Siemens elektronik ve elektrik mühendisliği alanlarında Türkiye`de güvenilir bir iş ortağı olduğunu, geliştirdiği yerel kadrosu ile göstermektedir. Türkiye`de ve dünyada sürekli gelişen bilgi birikimini, küresel olarak elinde bulundurduğu ve sürekli geliştirdiği teknolojileri, güçlü kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
 Siemens AG`nin Türkiye Genel Temsilcisi olan Siemens San. ve Tic. A.Ş. ve diğer Siemens şirketleri, geniş organizasyon ağları ve mühendislik, üretim servis kabiliyetleri ile Türkiye`de müşterilerini başarılı kılacak ve memnun edecek çözümler sunmayı kendine vizyon edinmiş bir gurup olarak hizmetinizdedir.
 Endüstri, Enerji, Sağlık ile Şehirler ve Altyapı alanlarında etkinlik göstermektedir. Bu alanlardaki elektroteknik ve elektronik konularında yeni buluşlar ve uygulamalar Siemens`i dünya lideri yapmıştır.

ALKAN


Merkez Ofis | PERPA

Alkan Kardeşler Elektrik San.Tic.A.Ş.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:1 No:9/0044
Okmeydanı,
İstanbul - TÜRKİYE


Telefon :

T: +90 212 210 06 26

F: +90 212 210 06 33


E-Mail :

alkan@alkankardesler.com


Menü

Bizi Takip Edin.

alkan instagram alkan facebook alkan youtube

Alkan Kardeşler A.Ş. | Copyright © 2024