Elektrik ve Aydınlatma sektöründeki 57 yıllık tecrübe ve birikimin kısa bir geçmişi..


  Alkan Kardeşler Anonim Şirketi elektrik ve aydınlatma sektöründeki kuruluş ve faaliyetine 1967 yılında Rize’de başlamış ve 1973 yılında İSTANBUL’ daki şubesini açarak sektördeki yerini almıştır.

Alkan Kardeşler Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla, İstanbul - Okmeydanı Perpa Elektrokent’te 1300m2 merkez ofisimiz showroom ve depomuz, Karaköy Okçumusa Caddesindeki mağazamız ve tüm lojistik hizmetlerimizi destekleyen İstanbul Ömerli’deki 86.000m2 arazi içerisinde depomuz ve fabrikamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Alkan Grup olarak aydınlatma sektöründe yaşanan değişim ve gelişmeye paralel, ALKAN markalı LED İç Mekan ve Dış Mekan, LED Dekoratif Aydınlatma alanlarındaki profesyonel çalışmalarımızla, Fabrikamızda TSE-ISO 9001: 2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001: 2007 kalite standartlarında üretim yaparak sektörde ALKAN markamızla aydınlatma üreticileri arasına katılmış bulunmaktayız.

 Bünyemizdeki AR-GE departmanımızın tasarladıgı ürünleri, Kalıphanemizde işleyerek fabrikamızda üretmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.

 Şirketimiz, 200`e yakın deneyimli çalışanı ve 45 aracıyla, ülkemizin dört bir yanına ve yurt dışına profesyonel hizmet vermektedir. Proje ve satış departmanımız, sizden gelecek aydınlatma taleplerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Alkan Grup olarak ürettigimiz ürünleri 36 ülkeye ihrac etmekteyiz, hedefimiz bu ülkelerin sayısını her geçen gün arttırmak olacaktır.

 Şirketimiz profesyonel ilke ve yönetim şekli ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti prensibi ile 1967 yılından buyana sektörde çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimiz yöneticileri ve çalışanları olarak;

Alkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve ilk kurucusu Sn. Fevzi ALKAN’ a teşekkür ediyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayarak, Elektrik ve Aydınlatma sektöründe kaliteli ürün ve hizmet isteyenlerin vazgeçilmezi olmak.

Misyonumuz

Elektrik ve Aydınlatma sektöründe yüksek standart ve kalitede ürün ve hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Tecrübe ve Birikim ile Temsilcisi olduğumuz ve Toptan Dağıtımını Yaptığımız

"Dünya Markaları ve Bayiliklerimiz."

ALKAN
Firma Tanıtım Filmimiz

Merkez | PERPA

Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez

Yönetim Bina ve Üretim Tesisleri | ŞİLE FABRİKA | ŞİLE

Alkan - Fabrika Yönetim Alkan - Fabrika Yönetim Alkan - Fabrika Yönetim

Mağaza | KARAKÖY

Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza

ALKAN


Merkez Ofis | PERPA

Alkan Kardeşler Elektrik San.Tic.A.Ş.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:1 No:9/0044
Okmeydanı,
İstanbul - TÜRKİYE


Telefon :

T: +90 212 210 06 26

F: +90 212 210 06 33


E-Mail :

alkan@alkankardesler.com


Menü

Bizi Takip Edin.

alkan instagram alkan facebook alkan youtube

Alkan Kardeşler A.Ş. | Copyright © 2024