Alkan Kardeşler Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi


  Firmamız, elektrik ve aydınlatma sektöründeki kuruluş ve faaliyetine 1967 yılında Rize’de başlamış ve 1973 yılında İSTANBUL’ daki şubesini açarak sektördeki yerini almıştır.


  Alkan Kardeşler Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla, İstanbul - Okmeydanı Perpa Elektrokent’te 1300m2 merkez ofisimiz showroom ve depomuz, Karaköy Okçumusa Caddesindeki mağazamız ve tüm lojistik hizmetlerimizi destekleyen İstanbul Ömerli’deki 86.000m2 arazi içerisinde depomuz ve fabrikamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


 Alkan Grup olarak aydınlatma sektöründe yaşanan değişim ve gelişmeye paralel, ALKAN markalı LED İç Mekan ve Dış Mekan, LED Dekoratif Aydınlatma alanlarındaki profesyonel çalışmalarımızla,
Fabrikamızda TSE-ISO 9001: 2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001: 2007 kalite standartlarında üretim yaparak sektörde ALKAN markamızla aydınlatma üreticileri arasına katılmış bulunmaktayız.


  Bünyemizdeki AR-GE departmanımızın tasarladıgı ürünleri, Kalıphanemizde işleyerek fabrikamızda üretmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.


 Şirketimiz, 200`e yakın deneyimli çalışanı ve 45 aracıyla, ülkemizin dört bir yanına ve yurt dışına profesyonel hizmet vermektedir. Proje ve satış departmanımız, sizden gelecek aydınlatma taleplerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.


  Alkan Grup olarak ürettigimiz ürünleri 36 ülkeye ihrac etmekteyiz, hedefimiz bu ülkelerin sayısını her geçen gün arttırmak olacaktır. Şirketimiz profesyonel ilke ve yönetim şekli ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti prensibi ile yaklaşık 55 yıldır sektörde çalışmalarını sürdürmektedir.


Şirketimiz yöneticileri ve çalışanları olarak;

Alkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve ilk kurucusu Sn. Fevzi ALKAN’ a teşekkür ediyoruz.


Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez Alkan Kardeşler A.Ş. - Perpa Merkez
Alkan - Fabrika Yönetim Alkan - Fabrika Yönetim Alkan - Fabrika Yönetim
Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza Alkan Kardeşler A.Ş.- Karaköy Mağaza

ALKAN


Perpa Merkez

Alkan Kardeşler Elektrik san.tic.a.ş.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:1 No:9/0044
Okmeydanı,
İstanbul - TÜRKİYE


Telefon

T: +90 212 210 06 26

F: +90 212 210 06 33


Mail

alkan @alkankardesler.com


Menü

Bizi Takip
Edin.

alkan instagram alkan facebook alkan youtube

Alkan Kardeşler A.Ş. | Copyright © 2023